Kontakt TeenindusJälgi meid
Avaleht
Firmast Linde tõstukid Linde hüdraulika Konecranes konteineri tõstukid Terbergi vedukid Laoriiulid Tõstukite kindlustus Uudiste arhiiv

 

Tutvu Linde uuendatud diiseltõstukitega tõstejõuga 10-18 tonni

Loe lähemalt

 


 

 Vaata asukohakaarti

LAORIIULID BITO

Kaubaaluste riiulid ja peenkaubariiulid

BITO on maailma üks juhtivaid laosüsteemide tootjaid, kelle tehased asuvad Saksamaal. Enam kui 170-aastase ajalooga ettevõte areneb pidevalt ning tema tootevalikus on riiulilahendusi nii klassikalise kui ka automaatlao jaoks, innovatiivseid smart-picking ja live storage põhimõttel toimivaid süsteeme.

Alates 2017. aasta oktoobril BITO-Lagertechnik Bittmann GmbH ja Linde Material Handling GmbH vahel sõlmitud koostöölepingust esindab Willenbrock Baltic OÜ Eestis mõlemaid brände. Eestis on tänaseks sisustatud BITO riiulitega mitmeid ladusid, kus need on tõestanud kõrget kvaliteeti ja vastupidavust.

Miks valida BITO kaubaaluste riiuleid?

Kõrge turvafaktoriga arvutuste põhjal valmistatavad ning euronõuetele vastavad kvaliteetsed BITO kandvad konstruktsioonid kestavad kaua ja nende ülalpidamiskulud on viidud miinimumini.

Unikaalne kandva tala tehnoloogia – robotkeevitusega kokku monteeritav topeltseinaga karptala konstruktsioon hoiab teie kaupu ohutult ning turvalukud välistavad konstruktsioonist lahti tulemist. Kandvad talad on kaetud sinise pulbervärviga, ent vastavalt kliendi soovile saame pakkuda ka teisi värvilahendusi.

Kulumiskindlad tsingitud tugipostid kinnitatakse topelt ankurpoltidega, tänu millele välistatakse tõstetehnikaga kokku puutudes posti pöörlemist. Tootevalikus on seitset tüüpi tugiposte, mis sobivad alates väiksemale, kahekorruselise ladustamise vajadusele vastavatest konstruktsioonidest kuni kõige suuremate kandevõimete ning kõrgusteni. Tugipostid valitakse kliendi antud mõõtmete ning programmist tuleneva staatilise arvutuse põhjal.

Kõik BITO tarnitavad kaubaaluste riiulid on varustatud nende kandevõimet ja omadusi kinnitava teabesildiga, mis teeb info leidmise lihtsamaks nii lao juhatajale, töötajatele kui ka inspektoritele.

BITO tootevalikus on kaubaaluseriiulitele rohkesti lisatarvikuid nagu näiteks postide nurkade kaitsmed, koormuse jaotajad, turvavõrgud, kaubaaluste rullikud, mida saab paigaldada ka kalde all (FIFO süsteemidele), aga ka läbipääsuteed, mesoniinid ehk laoriiulid vahekorrustega ning palju muud. Küsige täpsemalt meie müügiosakonnast!
BITO hinnapakkumisega saate kaasa riiulite etteantud andmetele, kaubaaluste mõõtmetele ja kaalule tuginevad teie jaoks koostatud pakkumisjoonised.

Link BITO kodulehele