Kontakt TeenindusJälgi meid
Avaleht
Firmast Linde tõstukid Uued Kasutatud Rent Varuosad Hooldus Linde hüdraulika Konecranes konteineri tõstukid Terbergi vedukid Laoriiulid Tõstukite kindlustus Uudiste arhiiv

 

Tutvu Linde uuendatud diiseltõstukitega tõstejõuga 10-18 tonni

Loe lähemalt

 


 

 Vaata asukohakaarti

TEILE SOBIVA MUDELIVALIKUGA SAATE TE TUTVUDA SIIN...

 Linde tootevalikus on olemas kõik vajalik materjali käsitlemiseks: sisepõlemis- ja elektrimootoriga tõstukid, külgplatvorm ja konteiner tõstukid, komplekteerimis tõstukid, vedukid, virnastajad ja lükandmastiga virnastajad.

Linde Material Handling peab oma tooteid pigem mobiilseteks töökohtadeks kui tööriistadeks - vastavalt sellele on nad ka ergonoomiliselt ja funktsionaalselt konstrueeritud. Nende käsitsemine on lihtne ja ergonoomiline: juht saab kontsentreeruda oma tööle, töötab kiiremini, turvalisemalt ja efektiivsemalt - ilma et ta peaks end pingutama. Ökonoomsust suurendavad ka madalad ekspluatatsioonikulud: kaasaegne elektroonika ja uusimad hüdraulilised juhtimissüsteemid kindlustavad jõu "täpse" kasutamise madala energiakulu juures.

Oma heitgaaside ja müra emissiooni parameetritega täidavad Linde-tõstukid homseid normaaltingimusi juba täna. Ka tõstukid ise on eriti keskkonnasõbralikud: rohkem kui 90% kasutatavatest materjalidest suunatakse sekundaartoorainena materjaliringlusse.

Erinevate lisa- ja haakseadmete abil on universaalsetest, seeriaviisiliselt toodetavatest masinatest võimalik valmistada ka selliseid transpordivahendeid, mis on just Teie tööspetsiifika jaoks valmistatud, just kui "rätsepaülikond".