Kontakt TeenindusJälgi meid
Avaleht
Firmast Linde tõstukid Linde hüdraulika Konecranes konteineri tõstukid Terbergi vedukidTõstukite kindlustus Uudiste arhiiv

 

Tutvu Linde uuendatud diiseltõstukitega tõstejõuga 10-18 tonni

Loe lähemalt

 


 

 Vaata asukohakaarti


24.04.2008

 

Perfektne kontroll ja stabiilsus: Linde H50-H80

Rasketes tingimustes on see tõstuk täielikult omas elemendis. Suure hoo ja tugeva tehnikaga viib ta ilma vaevata kuni 8-tonnise koorma õigeks ajaks õigesse kohta. Erilist tähelepanu on sealjuures osutatud ohutusele. Nii pakub Linde torsioontugi suuri eeliseid pendeldavate koormate ja dünaamiliste jõudude korral. Suurem ohutus raske või pendeldava koorma korral. Raskete koormate tõstmisel, näiteks lisaseadmete abil, tekivad ülisuured dünaamilised jõud, mis mõjuvad kogu tõstukile.

- Tänu kabiini katusel asuvale Linde - torsioontoele saab need jõud kindlalt vastu võtta juba kabiini katusel.

- Lisaks sellele vähenevad raami ja tõstemasti koormus ning kulumine.

- Hea kangiefekt võimaldab suurendada ja saavutada oluliselt suuremat jääk kandevõimet suurtel tõstekõrgustel. Linde  -kvaliteet täpsuse, kiiruse ja pika kasutusea huvides. Tänu lõplike elementide meetodil väljatöötatud konstruktsioonile kindlustavad spetsiaalsed tugevduselemendid koormuspunktides maksimaalse stabiilsuse ja pika kasutusea.

- Raam on kõikide agregaatide kindlaks kaitsmiseks ja samaaegselt madala mürataseme saavutamiseks igast küljest suletud.

- Tänu pika kasutuseaga Linde-hüdrostaatikale saavutavad Linde-tõstukid tihti 20.000 ja enam töötundi ilma märkimisväärse kulumiseta.