Kontakt

Võta meiega ühendust

Willenbrock Baltic OÜ

Uus-Ringi tee 11, Rae vald, Jüri 75301 Harjumaa Eesti

372 622 89 50

wb@willenbrock.ee

Kirjuta meile

Administratsioon

Vilmar Neeme

Tegevjuht

Telefon: +372 622 8954
Mobiil: +372 533 402 39
E-post: vilmar.neeme@willenbrock.ee

Müük

Marek Ploom

Müügiosakonna juhataja

Telefon: +372 622 8956
Mobiil: +372 534 918 68
E-post: marek.ploom@willenbrock.ee

Martin Possul

Kasutatud tõstukite müügijuht

Telefon: +372 622 8952
Mobiil: +372 530 105 95
E-post: martin.possul@willenbrock.ee

Mihkel Aim

Lõuna-Eesti müügiesindaja (Linde, Bulmor)

Mobiil: +372 530 242 24
E-post: mihkel.aim@willenbrock.ee

Madis Luuken

Müügiesindaja (Linde)

Mobiil: +372 530 657 72
E-post: madis.luuken@willenbrock.ee

Siimo Tänavots

Marketingi spetsialist / Müügiesindaja

Mobiil: +372 591 515 79
E-post: siimo.tanavots@willenbrock.ee

Jaan Viita

Projektijuht (Intralogistka, BITO, Linde)

Mobiil: +372 524 1523
E-post: jaan.viita@willenbrock.ee

Carmen Elina Vist

Müügiesindaja (Linde)

Mobiil: +372 530 262 89
E-post: carmen-elina.vist@willenbrock.ee

Liisa Härma

Turunduse- ja raamatupidamise assistent

Mobiil: +372 533 223 01
E-post: liisa.härma@willenbrock.ee

Klienditeenindus

Heili Mendes

Teeninduse koordinaator (Harjumaa)

Telefon: +372 622 8953
Mobiil: +372 533 116 19
E-post: heili.mendes@willenbrock.ee

Martin Ostik

Teeninduse koordinaator (Tartu, Lõuna-Eesti)

Mobiil: +372 5129 783
E-post: martin.ostik@willenbrock.ee

Jüri Türin

Teeninduse koordinaator (Pärnumaa, Viljandimaa, Lääne-Eesti)

Mobiil: +372 533 397 36
E-post: jyri.tyrin@willenbrock.ee

Monika Kiik

Teeninduse assistent

Mobiil: +372 530 463 04
E-post: monika.kiik@willenbrock.ee

Jaanus Raag

Varuosade ostujuht

Mobiil: +372 534 593 06
E-post: jaanus.raag@willenbrock.ee

Reimo Rüütelmann

Teeninduse müügijuht

Mobiil: +372 519 902 33
E-post: reimo.ruutelmann@willenbrock.ee

Henri Viiul

Tehniline konsultant

Heiki Valdson

Tehniline konsultant

Jaanus Verner

Töökoja juhataja

Ingvar Õun

Varuosade laojuht- logistik

Rivo Raudsepp

Teeninduse osakonna juhataja

Mobiil: +372 53 446 507
E-post: rivo.raudsepp@willenbrock.ee

Kristjan Leks

Varuosade spetsialist

Mobiil: +372 53 017 576
E-post: kristjan.leks@willenbrock.ee

Mehaanikud

Urmas Ehrlich

Mehaanik

Arne-Olavi Valdson

Mehaanik

Marek Meindorf

Mehaanik

Eger Tuurmaa

Mehaanik

Deniss Tšeremenin

Mehaanik

Mati Solom

Mehaanik

Andrus Rohi

Mehaanik

Mart Kilumets

Mehaanik

Jarnet-Jüri Türin-Mölder

Mehaanik

Toomas Elb

Mehaanik

Raido Vahesalu

Mehaanik

Stepan Jarts

Mehaanik

Kristjan Vikk

Mehaanik

Reigo Pless

Mehaanik

Ragnar Alt

Mehaanik

Tõnis Venek

Mehaanik