Kontakt

Võta meiega ühendust

Willenbrock Baltic OÜ

Uus-Ringi tee 11, Rae vald, Jüri 75301 Harjumaa Eesti

372 622 89 50

wb@willenbrock.ee

Kirjuta meile

Administratsioon

Vilmar Neeme

Tegevjuht

Telefon: +372 622 8954
Mobiil: +372 533 402 39
E-post: vilmar.neeme@willenbrock.ee

Müük

Marek Ploom

Müügiosakonna juhataja

Telefon: +372 622 8956
Mobiil: +372 534 918 68
E-post: marek.ploom@willenbrock.ee

Martin Possul

Kasutatud tõstukite müügijuht

Telefon: +372 622 8952
Mobiil: +372 530 105 95
E-post: martin.possul@willenbrock.ee

Tomas Aleksandrovas

Lõuna-Eesti müügiesindaja (Linde, Bulmor)

Mobiil: +372 530 242 24
E-post: tomas.aleksandrovas@willenbrock.ee

Madis Luuken

Müügiesindaja (Linde)

Mobiil: +372 530 657 72
E-post: madis.luuken@willenbrock.ee

Siimo Tänavots

Marketingi spetsialist / Müügiesindaja

Mobiil: +372 591 515 79
E-post: siimo.tanavots@willenbrock.ee

Jaan Viita

Projektijuht (Intralogistka, BITO, Linde)

Mobiil: +372 524 1523
E-post: jaan.viita@willenbrock.ee

Carmen Elina Vist

Müügiesindaja (Linde)

Mobiil: +372 530 262 89
E-post: carmen-elina.vist@willenbrock.ee

Klienditeenindus

Heili Mendes

Teeninduse koordinaator (Harjumaa)

Telefon: +372 622 8953
Mobiil: +372 533 116 19
E-post: heili.mendes@willenbrock.ee

Martin Ostik

Teeninduse koordinaator (Tartu, Lõuna-Eesti)

Mobiil: +372 5129 783
E-post: martin.ostik@willenbrock.ee

Jüri Türin

Teeninduse koordinaator (Pärnumaa, Viljandimaa, Lääne-Eesti)

Mobiil: +372 533 397 36
E-post: jyri.tyrin@willenbrock.ee

Monika Kiik

Teeninduse assistent

Mobiil: +372 530 463 04
E-post: monika.kiik@willenbrock.ee

Jaanus Raag

Varuosade ostujuht

Mobiil: +372 534 593 06
E-post: jaanus.raag@willenbrock.ee

Henri Viiul

Tehniline konsultant

Ingvar Õun

Varuosade laojuht- logistik

Jaanus Verner

Töökoja juhataja

Rivo Raudsepp

Teeninduse osakonna juhataja

Mobiil: +372 53 446 507
E-post: rivo.raudsepp@willenbrock.ee

Mehaanikud

Urmas Ehrlich

Mehaanik

Arne-Olavi Valdson

Mehaanik

Rauno Raadik

Mehaanik

Eger Tuurmaa

Mehaanik

Deniss Tšeremenin

Mehaanik

Mati Solom

Mehaanik

Heiki Valdson

Mehaanik

Mart Kilumets

Mehaanik

Jarnet-Jüri Türin-Mölder

Mehaanik

Toomas Elb

Mehaanik

Karel Padar

Mehaanik

Andrus Rohi

Mehaanik

Renar Riitsaar

Mehaanik

Enar Õismets

Mehaanik

Siim Laupa

Mehaanik

Kristjan Vikk

Mehaanik

Reigo Pless

Mehaanik

Ragnar Alt

Mehaanik

Marek Meindorf

Mehaanik