Kasutatud tõstukid

Investeerimisel kasutatud tõstukisse uue asemel on mitmeid selgeid eeliseid. Esiteks, kasutatud tõstuki soetamine võib säästa teile märgataval hulgal raha, kuna see on oluliselt soodsam kui uus tehnika. Teiseks, kindla hooldusajalooga masin on end juba tõestanud ja töötab ootuspäraselt. Lisaks amortiseerub uus tõstuk esimeste aastate jooksul palju kiiremini kui kasutatud tõstuk, mille jääkväärtus on juba stabiliseerunud. Tänu sellele on see edaspidiseks kasutamiseks mõistlik valik.

Kasutatud kahveltõstuki kasuks otsustamine aitab kaasa ka jätkusuutlikkusele, kus pikendades olemasoleva tõstuki eluiga väheneb nõudlus uue tõstuki tootmise järele. Kokkuvõttes, kui valiku tegemisel on kulutõhusus, usaldusväärsus ja keskkonnaalased kaalutlused olulised faktorid, siis on kasutatud tõstuk soetamine õige otsus.

Meie müüdavad tõstukid pärinevad meie enda rendipargist, kus kõigil kasutatud masinatel on korrapärane ja usaldusväärne hooldusajalugu. Kõik masinad läbivad enne müüki põhjaliku kontrolli, millega tagame masina laitmatu seisukorra. Kui sobivat masinat ei peaks meie enda rendipargis olema, tagab ulatuslik Linde edasimüüjate võrgustik, et leiame teie vajadustele vastava tõstuki.

 

Kasutatud tõstukite valik

 

Küsi tõstuki pakkumist: