TÕSTUKIJUHTIDE EESTI MEISTRIVÕISTLUSED

 

Willenbrock Baltic OÜ poolt korraldatav tõstukijuhtide võistlus Eestis on saamas toredaks traditsiooniks. 2024. aastal toimub juba neljas võistlus, mis on suurejoonelisem kui kunagi varem tänu koostööle HEMA Rasketehnika Messiga. Eeloleval aastal toimub võistlus Tuula külas ning võistlus on esmakordselt kahepäevane, toimudes 22. ja 23. mail 2024. Esimesel päeval leiavad aset eelvoorud ning teisel päeval toimuvad finaalid. 

See pakub osalejatele suuremat võimalust näidata oma oskusi ja võistelda professionaalsetes tingimustes.

Loodame näha palju osavõtjaid ja põnevat võistlust!

Eesti eelvooru võitjatele on auhinnaks võimalus osaleda ja esindada Eestit tõstukijuhtide Maailma Meistrivõistlustel, mis toimub Saksamaal.

2022 aasta võistlus

ülesanne1
ülesanne2

 

2023 aasta võistlus

Stapler_cup_vastukaal
Täpsus_lükandmast
Madis-kohtunik

 

Registreerimistingimused:
  • Osalejate arv: Ühest ettevõttest või asutusest võib osaleda kuni 3 tõstukijuhti.
  • Vanusepiirang: Osaleja peab olema vähemalt 18-aastane.
  • Kvalifikatsiooninõuded: Osalejatel soovitatakse omada tõstukijuhi tunnistust ning eelnev kogemus tõstukijuhtimises on kasulik.
  • Osavõtutasu: Osavõtt on tasuta. Osalejad ei pea maksma üritusel osalemise eest.
  • Ohutusnõuded: Osalejad peavad järgima ohutusnõudeid ja kandma turvajalanõusid. Turvajalanõud peavad osalejatel endal olemas olema, ürituse korraldaja ei taga turvajalnõusid.
  • Registreerimisprotseduur: Osalemiseks peab ettevõtte esindaja täitma registreerimisvormi osalemiseks ning temaga võetakse ühendust osalemise kinnitamiseks.
  • Võistluse reeglid: Osalejad peavad järgima võistluse reegleid ja juhiseid ning austama teisi osalejaid võistlusel. Võistlus on 2 päevane, esimesel päeval eelvoorud ja teisel päeval finaalid.
  • Need tingimused annavad ülevaate sellest, mida osalejad peavad teadma ja täitma, et osaleda tõstukijuhtide võistlusel. Enne registreerimist on alati soovitatav tutvuda ürituse ametliku veebisaidi või korraldaja poolt edastatud täpsete juhistega, et olla kindel, et kõik vajalikud sammud on õigesti astutud.

Registreerimisvorm

Osalejate arv